• page-cover-seat

Veselá rozlúčka so sezónou 2010 pre Team Homola Motorsport

Tlačová správa, 23.11.2010 (foto, video)

intro_2010_vesela_rozlucka_so_sezonouOstatnú sobotu sa na slovenskom autodróme Slovakia Ring konal prvý ročník akcie „Auto Show Slovakia Ring". Jedná sa o poslednú automobilovú akciu v príslušnom roku (rozlúčka so sezónou), ktorá spája automobilových jazdcov z 3 rôznych disciplín: preteky automobilov na okruhu, preteky rally, preteky automobilov do vrchu.

 

Náš Team Homola Motorsport s radosťou prijal pozvanie na toto podujatie a našu účasť sme spojili s príjemným stretnutím s našimi reklamnými a mediálnymi partnermi v našom (pretekárskom) prostredí. Akcia nás svojim obsahom potešila, nakoľko toto bola jedinečná možnosť odviezť na sedadle spolujazdca aj týchto našich partnerov.

A tak sme počas voľného, meraného tréningu a samotného preteku okruhových vozidiel vystriedali celkom 7 pasažierov na sedadle spolujazdca, ktorých reakcie sme aj zaznamenali na on- boardovú kameru (viď. onboard).

homola_motorsport_auto_show_slovakiaring_01

Na mieste jazdcov sa postupne vystriedali naši obaja piloti. Vozidlo ráno rozbiehal a testoval Jaro, ktorý odviezol aj najmladšieho účastníka - iba 12 ročného Adama Nováka. Do meraného tréningu a samotného preteku Jara vystriedala „nová krv"- 16 ročný Maťo Homola, ktorý pokračoval aj v „taxi" jazde s našimi partnermi. Maťo so spolujazdcami vybojoval 2. miesto na štartovnom rošte do preteku, ktorý sa išiel na 10 kôl.

V samotnom preteku sa Maťo so spolujazdcom ujali vedenia po rýchlom štarte, túto pozíciu však stratil už v druhom kole a celý pretek „dokrúžili" na vynikajúcom druhom mieste.

homola_motorsport_auto_show_slovakiaring_02

Maťo mal na rozdiel od konkurentov výrazne sťaženú situáciu, pretože štartoval na starých ojazdených pneumatikách a ako jediný v štartovnom poli mal na „palube vozidla" aj váhový handicap vo forme spolujazdca. S ohľadom na to, že Maťo pilotoval naše vozidlo Citroen C2 S1600 iba druhý krát v živote, je jeho 2. miesto v cieli obdivuhodný výkon.

homola_motorsport_auto_show_slovakiaring_03

Ale na tejto akcii bolo pre nás najdôležitejšie stretnutie s našimi partnermi, zábava s nimi a príjemné prostredie s priateľmi - pretekármi. Sme presvedčení, že sa akcia vydarila a už teraz sa tešíme na budúci rok.

Onboard


 

 

Fotografie


by Autosportfoto.sk

{yoogallery src=[/images/stories/2010/gallery/gallery_auto_show_slovakiaring_2010]}

Bookmakers bonuses with gbetting.co.uk website.