• page-cover-seat

Čo nového u Homolovcov?

S blížiacou sa pretekárskou sezónou 2011 sme pripravili viacero noviniek. Pre svojich fanúšikov sme urobili nový vizuál internetovej stránky nášho tímu. Stránku (www.homolamotorsport.sk) sme pre návštevníkov sprehľadnili, zjednodušili a pravidelne ju budeme dopĺňať novinkami zo sveta automobilových pretekov.

V sekcii Kalendár Vám uvádzame kompletný kalendár pretekov nášho tímu pre rok 2011. Ďalšou dôležitou novinkou je, že sme po 3 rokoch ukončili motokárový program, ktorý Maťovi určite veľa dal do budúcnosti. Definitívne sa budeme ďalej venovať iba pretekom automobilov.

Po dlhých úvahách a rokovaniach s hlavnými partermi, sme sa rozhodli venovať pretekom automobilov do vrchu, kde bude naďalej štartovať Jaro s vozidlom Citroën C2 Super 1600, a pretekom automobilov na okruhu, na ktorých bude tím zastupovať Maťo. Pre neho sme si prenajali špičkové okruhové vozidlo, ktoré bližšie predstavíme fanúšikom v polovici apríla.

homola_motorsport_auto_show_slovakiaring_01

Veľmi sa tešíme, že sme získali ďalších reklamných a mediálnych partnerov, ktorí sú kľúčovými vo svojich segmentoch. Nakoľko s niektorými ešte prebiehajú rokovania, predstavíme Vám ich neskôr.

Zlepšenie počasia využívame na predsezónne intenzívne trénovanie na Slovakiaringu. A tak sa Maťo zúčastnil aj pohárového preteku TDC, ktorý sa v ostatný víkend konal na Slovakiaringu s tréningovým vozidlom Citroën C2 GT. V záverečnom hodnotení by Maťo skončil na 3. mieste v triede T-1600 cm³, ale pretože toto bol náš iba ojedinelý štart, nechceli sme brať body kolegom, ktorý sa v tomto seriáli pretekov chcú celoročne zúčastňovať. Klasifikácie sme sa vzdali, ale bol to pre nás dobrý tréning s možnosťou porovnávať sa s konkurenciou.

Takže sezóna sa nezadržateľne blíži a my sa Vám pripomenieme ešte raz pred sezónou, ktorá sa pre nás začína 30.4 na Hungaroringu, kedy Vám odhalíme pretekárske auto, na ktorom Maťo absolvuje celú sezónu.

Bookmakers bonuses with gbetting.co.uk website.