• page-cover-seat

Maťo Homola si ide na Slovakia Ring napraviť chuť

Homola Motorsport sa predstaví slovenským divákom aj počas podujatia Matador GT1 Racing weekend na Slovakia Ringu v Orechovej Potôni už počas tohto víkendu. Súčasťou majstrovstiev sveta FIA GT1 budú ako sprievodné preteky aj slovenský a maďarský šampionát Divízie 4 do 2000 cm3, a tak Maťo Homola využije túto príležitosť a postaví sa na štart so svojim BMW 320si E90 WTCC.

Po nešťastnom piatku na Salzburgringu, kde v tréningu tretieho kola ETCC skončil Maťo pre poruchu motora, je už nálada v tíme lepšia. Hneď po návrate z Rakúska zamierili zástupcovia Homola Motorsport do Dánska s reklamáciou, ktorú firma Alternative Engineering uznala a motor opravila. BMW je tak opäť pripravené na preteky a, samozrejme, na dobrý výkon i výsledok: „Pred domácim publikom sa vždy jazdí najlepšie. Na pretekoch WTCC bola parádna návšteva a verím, že aj teraz na GT1 sa príde pozrieť veľa divákov," teší sa na víkend Maťo Homola.

mato_homola_slovakia_ring_01

V nabitom programe víkendu GT1 na Slovakia Ringu sa už v piatok podvečer jazdí kvalifikácia D4-2000. V sobotu predpoludním je na programe prvá ostrá jazda. V nedeľu ráno sa scenár zopakuje: už o 8:30 sa ide 2. kvalifikácia a tesne po poludní aj 2. preteky.

mato_homola_slovakia_ring_04

Majstrovstvá sveta FIA GT1 prinesú na Slovakia Ring opäť tie najznámejšie mená svetového motoršportu a najlepších jazdcov kategórie GT na tejto planéte. Tím Homola Motorsport s radosťou privíta fanúšikov vo svojom motorhome v paddocku.

mato_homola_slovakia_ring_03

Časový harmonogram D4-2000 počas Matador GT1 Racing Weekend, Slovakia Ring


Piatok
  • 17:05 - Kvalifikácia do 1. pretekov (D4 do 2000 cm³)
Sobota:
  • 11:30 - 1. preteky (D4 do 2000 cm³)
Nedeľa:
  • 08:30 - Kvalifikácia do 2. pretekov (D4 do 2000 cm³)
  • 12:15 - 2. preteky (D4 do 2000 cm³)

Maťo Homola o ETCC na Slovakia Ringu

Bookmakers bonuses with gbetting.co.uk website.