• page-cover-seat

Maťo Homola sa porozprával so Jeanom Todtom

25. júna 2012 navštívil po prvý raz Slovensko prezident Medzinárodnej automobilovej federácie FIA Jean Todt. Počas jeho prehliadky jediného nášho pretekárskeho okruhu Slovakia Ring sa stretol aj s mladými talentovanými pretekármi okruhových disciplín. Medzi nimi nemohol chýbať ani úradujúci Majster Slovenska a držiteľ Stredoeurópskej trofeje FIA 2011 Matej Homola.

S prezidentom FIA sa Maťo stretol už vlani pri preberaní FIA CEZ Trophy v Sarajeve, hlavnom meste Bosny a Hercegoviny. Bývaly rely kopilot a šéf stajne F1 Scuderia Ferrari sa s Maťom niekoľko minút osamote rozprával.

mato_homola_jean_todt_4

„Jean Todt sa ma pýtal s čím a v akom seriáli jazdím a takisto na vek, pri ktorom ostal prekvapený. Porozprával som mu o aute a tohtoročnej sezóne a o plánoch do budúcna a on mi poprial veľa šťastia. Taktiež sa ma nezabudol opýtať či chodím do školy a či to stíham spolu s pretekaním :-D. Mal som z nášho rozhovoru dobrý pocit."

mato_homola_jean_todt_1

Jean Todt si pozrel aj BMW 320si WTCC vo farbách tímu Homola Motorsport, s ktorým Maťo štartoval v tohtoročnom Európskom pohári ETCC.

Bookmakers bonuses with gbetting.co.uk website.