• page-cover-seat

Maťo Homola bude v Košiciach

Jeden z najúspešnejších slovenských automobilových pretekárov v súčasnosti a vicemajster Európy cestovných automobilov FIA ETCC, Maťo Homola, bude tento týždeň v metropole východu.

Do Košíc zavíta na pozvanie Národnej diaľničnej spoločnosti, ktorá chystá slávnostné otvorenie diaľničného úseku R4 Košice - Milhosť.

Team Homola Motorsport dovezie na túto slávnosť svoje ostré auto BMW 320si WTCC, v ktorom Maťo Homola bojoval do posledného víkendu o európsky titul. Okrem toho budú môcť Košičania vidieť Maťa a jeho BMW v obchodnom centre Aupark, kde sa bude konať aj autogramiáda. Súčasťou expozície Teamu Homola Motorsport bude aj špičkový počítačový simulátor RRS, ktorý dotvára na hydraulických ramenách zážitok z jazdy napodobovaním preťažení.

mato pozvanka kosice-1

Všetci fanúšikovia motoršportu a online jazdenia si tak budú môcť vyskúšať jazdu na čas na tomto simulátore a súperiť priamo s Maťom Homolom. A nebude to veru jednoduché, Maťo Homola totiž patrí medzi najrýchlejších jazdcov servera onlineracing.eu. Všetkých však srdečne pozýva na túto mini súťaž a verí, že medzi Košičanmi sa nájde mnoho rýchlych jazdcov, ktorí ho budú motivovať k čo najlepším výkonom.

mato pozvanka kosice-2

Maťo Homola a jeho BMW 320si WTCC tímu Homola Motorsport uvidíte v košickom Auparku 6. a 7. novembra 2013.

 

Bookmakers bonuses with gbetting.co.uk website.