• page-cover-seat

Maťo Homola skúsi rely – na Auto Show Slovakia Ring

Autoshow

Vicemajster Európy v pretekoch cestovných automobilov Maťo Homola už počas roka 2013 niekoľkokrát ukázal, že mu nie sú cudzie ani iné formy autošportu.

Driftovanie nielen pre radosť, ale aj v rámci rýchlostných skúšok záverečného podujatia slovenskej motoristickej sezóny – Auto Show Slovakia Ring 2013 – predvedie už v piatok a sobotu v priestorom nášho prvého profesionálneho pretekárskeho okruhu pri Orechovej Potôni.

mato autoshow-2

Úspešný tím Innovia Racing, ktorý s posádkou Ján Kundlák-Marcela Hranka vyhral triedu P2 v rámci tohtoročného Slovenského Rally Pohára požičia na tieto dva dni Maťovi Homolovi svoju Hondu Civic 1,6 VVTi. Náš okruhový šampión si tak bude musieť opäť trošku zvyknúť na predný náhon, s ktorým však už v roku 2011 slávil slovenský okruhový titul v D4-2000. Maťo sa po návrate z Košíc, kde bol pri otvorení rýchlostnej cesty R4 Košice-Milhosť, hneď presunie na Slovakia Ring.

mato autoshow-1

"Veľmi sa teším na Autoshow. Ďakujem Innovia Racingu za možnosť zviesť sa na poslednom podniku sezóny," povedal 19-ročný talentovaný pretekár. „Prvýkrát pôjdem rely, aj keď je to hlavne šou, ale aj tak to má ďaleko od okruhového pretekania. Pôjde hlavne o zábavu a takisto aj o kamarátsky súboj, keďže Jano Kundlák pôjde túto súťaž, hoci na oveľa silnejšom aute. Pozývam všetkých fanúšikov na Slovakia Ring, predsa to sú posledné preteky sezóny."

Team HOMOLA Motorsport

Bookmakers bonuses with gbetting.co.uk website.