• page-cover-seat

Maťo Homola s ocenením za reprezentáciu Slovenska

Mato Homola

Strieborný pretekár Majstrovstiev Európy cestovných automobilov (FIA ETCC 2013), Maťo Homola, prijal pozvanie na tradičný Večer majstrov volantu. V priestoroch Kúpeľov Brusno ocenili predstavitelia Slovenskej asociácie motoristického športu (SAMŠ) aktuálnych Majstrov Slovenska vo všetkých disciplínach združených pod krídlami asociácie.

Členovia tímu Homola Motorsport boli medzi pozvanými hosťami a z milej slávnosti neodišli s prázdnymi rukami. Prezident SAMŠ-u, Peter Roth, poďakoval za výbornú reprezentáciu Slovenska Maťovi Homolovi, ktorý svojím druhým miestom v hodnotení triedy S2000 vo FIA ETCC pomohol Slovenskej republike k striebornému Poháru Národov. To aj napriek faktu, že do Pohára Národov bodoval ako jediný zástupca Slovenska, na rozdiel od ostatných národov, ktoré mali dvoch či troch zástupcov.

mato vyhlasenie 2

 „Vážim si poďakovanie vedenia SAMŠ," povedal po slávnostnom galavečere Maťo Homola. „Vždy som túžil reprezentovať Slovensko v medzinárodných pretekoch a tento rok mi naozaj vyšiel. Dúfam, že slovenskú vlajku uvidím nad stupňami víťazov čo najčastejšie aj v budúcom roku."

mato vyhlasenie 3

Maťo Homola zároveň prevzal aj pohár pre absolútneho majstra Slovenska v pretekoch automobilov do vrchu, ktorý však patrí pretekovému inžinierovi, Jaroslavovi Krajčímu. Ten síce na Večere majstrov volantu chýbal, no ďalší titul slovenského šampióna mu nikto nevezme.

Team HOMOLA Motorsport

 

Bookmakers bonuses with gbetting.co.uk website.