• page-cover-seat

Víkend tímu Homola Motorsport

Slovenský účastník Majstrovstiev Európy cestovných automobilov (FIA ETCC), Maťo Homola, ktorý je aktuálne na druhom mieste v priebežnom hodnotení len 4 body za lídrom, mal počas ostatného víkendu rušný víkend.

V sobotu poobede sa Maťo zúčastnil v Pezinku generálky a taktiež aj večerného koncertu skupiny Elán a stretol sa s lídrami tejto najznámejšej slovenskej kapely. Ako iste viete, Jožo Ráž a aj Vašo Patejdl sú veľkými fanúšikmi motor športu a Maťa sa pýtali na aktuálnu sezónu a popriali šťastie do jej zvyšku. Za príjemné stretnutie ďakujeme.

homola supercars-2

V nedeľu bol Maťo zavolaný na víkend Superstars Series ako jeden z hlavných ťahákov na „Race Taxi", tzn. Maťo vozil fanúšikov na horúcom sedadle spolujazdca. A že hovoríme o horúcom sedadle, tak nie sme ďaleko od pravdy. Maťo vozil v prvej hodine „Race Taxi" návštevníkov na slovenskom okruhovom špeciály Praga R1! Dá sa povedať, že spolujazdci museli byť veľmi chudí, pretože miesta pre spolujazdca nebolo veľa. Ako prvý si horúce sedadlo vyskúšal moderátor Ján Žgravčák a tak isto ako aj ostatní spolujazdci aj on bol prekvapený excelentnými jazdnými vlastnosťami a brzdami tohto auta.

 homola supercars-1

V druhej hodine „Race Taxi" sa Maťo posadil do auta Honda Civic Type R a po celú hodinu sa mu na sedadle spolujazdca vystriedalo veľké množstvo fanúšikov, ktorí aj s pomalším autom boli spokojní z výborného zážitku. Sme radi, že sme mnohým návštevníkom splnili sen zažiť pocity, aké prežívajú pretekári.

 homola supercars-3

Maťo sa s tímom Homola Motorsport môže teraz koncentrovať na ďalšie preteky FIA ETCC, ktoré sa budú konať od 12 – 14. júla na okruhu Enna Pergusa na Sicílií.

reklamni medialni patneri-2013

Team HOMOLA Motorsport

Bookmakers bonuses with gbetting.co.uk website.