• page-cover-seat

Homola na akcii 20 rokov Molpiru

Slovenský reprezentant, Maťo Homola, štartujúci v seriáli Majstrovstiev Európy cestovných automobilov (FIA ETCC), ktorý aktuálne drží druhú pozíciu v priebežnom hodnotení, bol prítomný telom, dušou a aj s autom na akcii našeho dlhoročného reklamného partnera - firmy Molpir, ktorá oslavuje v týchto dňoch svoje 20. výročie.

Maťo bol prítomný v prvej časti programu akcie firmy Molpir, ktorá sa odohrávala v novučičkej motokárovej hale MAX60 v Bratislave. Tam bol Maťo predstavený prítomným hosťom a plnil si úlohu motokárového inštruktora. Zaúčal a dával rady prítomným hosťom, ale aj zamestnancom Molpiru, ako dosiahnuť čo najlepší čas. Mnohí si jeho rady vzali naozaj k srdcu a bolo to vidieť na ich dosiahnutých časoch.

1636a

Druhá časť programu sa odohrávala v krásnej scenérií Smolenického zámku. V priestoroch nádvoria bolo vystavené naše auto a musíme povedať, že do exkluzívneho prostredia jednoducho zapadlo a dotvorilo celkovú atmosféru. Maťo sa zúčastnil aj večerného galavečera, ktorý bol majestátny a ukončil ho fantastický ohňostroj.

0098a

Team Homola Motorsport čaká už o tri týždne ďalší pretekársky víkend na okruhu Enna Pergusa na Sicílií.

Ďakujeme

Foto: Bohumil Šálek

Bookmakers bonuses with gbetting.co.uk website.