• page-cover-seat

Maťo bude voziť M. Handzuša so Stanleyho Cupom po Banskej Bystrici

Jednému z najúspešnejších slovenských automobilových pretekárov v súčasnosti, reprezentantovi Maťovi Homolovi, aktuálne bojujúcemu o titul Majster Európy cestovných automobilov FIA ETCC, sa dostane veľkej pocty.

Zajtra (vo štvrtok) do Banskej Bystrici príde víťaz Stanleyho pohára, Michal Handzuš s trofejou, ktorú Michal ukáže svojim fanúšikom. Niektorí z fanúšikov, ktorí sa zapojili do dražby Michala Handzuša sa budú môcť aj napiť z tohto asi najdrahšieho pohára na svete.
Jedným z nich je aj Maťo Homola, ktorý sa zapojil do dražby o možnosť dotknúť sa a napiť sa z tejto prestížnej trofeje.

1810227

„Stanleyho pohár je skoro každému známy a vyhrať ho je pre hráča hokeja určite veľkým zadosťučinením a naplnením všetkých hokejových snov. Takisto ako pre automobilového pretekára vyhrať titul Majstra sveta. Michal je pre mňa veľkou inšpiráciou a potvrdením, že ak ideš za svojim cieľom a drieš na sebe, tak aj sny sa plnia. Napiť sa z neho, vlastne aj dotknúť sa ho, bude pre mňa veľkou cťou," povedal Maťo ihneď po skončení aukcie.
Celkovo sa z dražby vyzbieralo 2090 eur, ktoré pôjdu na vybavenie oddelenia Roosveltovej nemocnice v Banskej Bystrici pre deti s detskou mozgovou obrnou.

1810200

Ďalšou významnou úlohou pre Maťa bude aj vozenie Michala Handzuša a Stanleyho pohára po Banskej Bystrici! Jedinečné BMW M6 Cabrio s výkonom 560 koní už potrebuje naozaj skúseného vodiča. Práve preto Maťo bude robiť, aspoň na chvíľu, Michalovi s trofejou osobného vodiča po Banskej Bystrici počas slávnostného programu, ktorý vyvrcholí na Námestí SNP.

1810199

„Voziť Michala Handzuša a Stanleyho pohár v jednom aute so mnou je niečo neuveriteľné! Toto mi ani vo sne nenapadlo a veľmi sa na to teším, takisto aj na atmosféru v Banskej Bystrici. Všetkých pozývam a vidíme sa zajtra poobede v Banskej Bystrici!"

Foto: cas.sk

Bookmakers bonuses with gbetting.co.uk website.