• page-cover-seat

MH a MH: Homola a Handzuš so Stanley Cupom

Náš hokejový reprezentant Michal Handzuš ukázal svojim rodákom slávny Stanleyho pohár, ktorý vyhral s tímom Chicago Blackhawks v NHL, a Maťo Homola bol pri tom! Úspešný pretekár seriálu Majstrovstiev Európy cestovných automobilov FIA ETCC plnil dôležitú úlohu, ktorú mu zveril Michal Handzuš a importér BMW.

Vzácnu trofej vozil po Banskej Bystrici v prekrásnom kabriolete BMW M6 Cabrio s 560 konskými silami. Maťo dokonca ako jeden z mála mohol dvihnúť slávnu trofej nad hlavu a tiež sa z nej napiť, keďže ako jeden z piatich úspešných dražiteľov prispel na vybavenie oddelenie pre deti s detskou mozgovou obrnou v banskobystrickej Roosveltovej nemocnici.

mato homola stanley cup remmyphoto-1

„Bol to skvelý zážitok, musím sa poďakovať Mišovi Handzušovi za túto príležitosť. Je to skvelý človek a viezť ho v krásnom aute so Stanley Cupom bolo nezabudnuteľné. To auto si ma získalo, ma parádny zvuk. Poďakovanie patrí aj importérovi BMW," povedal na záverečnej party Maťo Homola. „Mám sen, že raz by som takéto oslavy chcel zažiť aj ja po nejakom výraznom úspechu v pretekoch automobilov. To by bolo niečo."

mato homola stanley cup remmyphoto-2

Natočili sme pre vás aj onboard video priamo z BMW M6 Cabrio z osláv v Banskej Bystrici.

Foto: Remmy Photo

Bookmakers bonuses with gbetting.co.uk website.