• page-cover-seat

Adrenalínové odpočívadlo

homola

V piatok 25.10.2013 bol Team Homola Motorsport súčasťou programu Národnej diaľničnej spoločnosti pri otváraní zrekonštruovaného diaľničného odpočívadla Červeník. A bol to deň, na ktorý zrejme mnohí cestujúci cez tento úsek D1 v smere na Žilinu nezabudnú.

Hlavným bodom programu bol totiž práve aktuálny vicemajster Európy v pretekoch cestovných automobilov, Maťo Homola a jeho taxikárčenie v Porsche Carrera 4S! Adrenalín a nadšené reakcie všetkých odvezených potešili organizátorov. A to ešte nebolo všetko. Hoci staršia vekom a slabšia výkonom, s úžasnými jazdnými vlastnosťami pri jazde šmykom sa ukázala aj skvelá Lada!

mato nds cervenik-1

Driftovanie Maťovi naozaj ide, rovnako dobre ako podpisovanie. Toľko podpisových kariet snáď nerozdal za celú sezónu. Pretekársky špeciál BMW 320si WTCC a Maťa Homolu si chcel odfotiť asi každý, kto v piatok oddychoval na odpočívadle, resp. čerpal pohonné hmoty.

mato nds cervenik-2

Spolupráca tímu Homola Motorsport a NDS bude pokračovať aj v novembri. Maťo Homola sa totiž ukáže 6. a 7. 11. na otvorení diaľničného úseku R4 Košice-Milhosť a po oba dni bude so svojim BMW aj v košickom Auparku. No a nebude chýbať ani RRS simulátor, na ktorom môžete nášho talentovaného jazdca vyzvať na súboj.

mato nds cervenik-4

Team HOMOLA Motorsport

Autor fotografií: Martin Viazanko

Bookmakers bonuses with gbetting.co.uk website.