• page-cover-seat

MAŤO HOMOLA TOUR 2014 sa začína!

Mato Homola TOUR

Jeden zo súčasných najúspešnejších automobilových pretekárov, Maťo Homola, pre fanúšikov pripravil jednu zaujímavú príležitosť. V čase, keď ešte pretekárske okruhy spia zimným spánkom, vyberie sa aktuálny Vicemajster Európy v pretekoch cestovných automobilov FIA ETCC na turné po veľkých slovenských mestách.

Už v sobotu 25. januára budete môcť stretnúť tohto talentovaného pretekára v košickom OC Optima aj s jeho BMW 320si WTCC, s ktorým vybojoval cenné trofeje vo FIA ETCC 2013. Okrem toho so sebou prinesie aj špičkový počítačový simulátor RRS, na ktorom počas zimy trénuje.

mato homola

A práve tu je príležitosť pre všetkých fanúšikov. Na RRS simulátore budete môcť v Maťovom BMW na okruhu Slovakia Ring zajazdiť svoje rýchle kolá. Tí, ktorí budú patriť k najrýchlejším, odnesú si domov pekné ceny z každej zastávky tour. Absolútne najrýchlejší z celej MAŤO HOMOLA TOUR 2014 dostane hlavnú cenu, a tou je zapožičanie nového automobilu BMW na celý mesiac.

Na každom podujatí bude autogramiáda nášho automobilového reprezentanta a tiež aj rôzne súťaže pre najmenších návštevníkov tour. Celodenný program bude moderovaný známym moderátorom Alexom Štefucom.

mato homola tour kosice 1

A kde sa teda môžete do virtuálnych pretekov zapojiť? Začíname už 25. januára v Košiciach v OC Optima. 8. februára bude Maťo Homola v Žiline (OC Mirage) a 22. februára v Banskej Bystrici (OC Europa). 8. marca ho môžete stretnúť pod Tatrami v OC Max v Poprade a celé turné sa skončí 22. marca v Bratislave. Viac informácií o Maťo Homola Tour 2014 a presné umiestnenie RRS simulátora nájdete na tejto stránke alebo na Facebook stránke tímu Homola Motorsport a aj na osobnom facebook profile Maťa Homolu.

MAŤO HOMOLA TOUR 2014

25. január Košice OC Optima
08. február Žilina OC Mirage
22. február Banská Bystrica OC Europa
08. marec Poprad OC Max
22. marec Bratislava OC Avion
Bookmakers bonuses with gbetting.co.uk website.