• page-cover-seat
Flash správy - FIA ETCC - Slovakia Ring

Maťo Homola je víťazom FIA ETCC na Slovakia Ringu! - Flash správy - FIA ETCC - Slovakia Ring

Flash správa č.4 - FIA ETCC - Slovakia Ring - 11.05.2014
Maťo Homola je víťazom FIA ETCC na Slovakia Ringu!

Maťo: „Som extrémne štastný obidvoch pretekov ktoré som vyhral. Po štarte z poleposiion v prvých pretekoch som bol optarný, pretožme sme išli na slickoch aj keď bola vlhká trať. Prepadol som sa na tretie miesto, ale jazdci predomnou spravili chybu, ktorú som využil a dostal som sa späť na prvú pozíciu. A to prvenstvo som si udržal až do konca prvých pretekov.

Do druhých pretekov sa otáčala TOP 8 z prvej jazdy a tak som odštartoval formou pevného štartu do ďalších pretekov. No už v prvom kole som sa prebojoval na tretie miesto a po ťažkom boji s Michaelom Grachevom a Petrom Fulinom som zaznamenal drúhé víťazstvo tento víkend!

Na stupni víťazov mne a fanúšikom zahrali slovenskú hymnu. Bol to výborný pocit a ďakujem vštekým za podporu počas domácich pretekov!"


Maťo Homola vyhral kvalifikáciu na Slovakia Ringu
Flash správa č.3 - FIA ETCC - Slovakia Ring - 10.05.2014

Maťo: „Vyhraaaaal soooooom moju prvú kvalifikáciu v Majstrovstvách Európy pretekoch cestovných automobilov FIA ETCC práve dnes pred slovenskými fanúšikmi na Slovakia Ringu! Zajazdil som čas 2:13.436 a tak sa zajtra postavím na poleposition a prvý krát budem viesť celé štartové pole.

Chcel by som zajtra pozvať všetkých fanúšikov na tribúny Slovakia Ringu na 9-tu hodinu, aby ste ma mohli vidieť a podporiť tak fantasicky ako minuly rok!

Ďakujem chalanom z tímu sa super opravené auto a rodine!
Zajtra to rozbalíme."

Livetiming: http://mstworld.com/timing/livetiming.htm?series=etcc


Flash správa č.2 - FIA ETCC - Slovakia Ring - 10.05.2014

Maťo po sobtňajšom voľnom tréningou: „V sobotu ráno bolo teplo slnečno. Do tréningu sme dali novšie gumy a dosť radikálne sme zmenili nastavenie auta, ktoré my viac vyhovovalo a cítil som sa istejší v aute.

V tréningu som skončil na 2. mieste v triede s časom 2:14.959 s minimálnym odstupom na prvého.

Teším na na kvalifikaciu o 15:15."

Livetiming: http://mstworld.com/timing/livetiming.htm?series=etcc


Flash správa č.1 - FIA ETCC - Slovakia Ring - 09.05.2014

Maťo Homola po 1. tréningu: "Prvý tréning na Slovakia Ringu som začal na mokrých pneumatikách, keďže ráno pršalo a neskôr keď sa vyčasilo sme prezuli na suché pneumatiky a tak som si vyskúšal jazdu na mokrej aj suchej vozovke. Počas tréningu som skúšal ako funguje auto a prvom rade som veľmi rád že naše auto po náročnej oprave funguje super.

Na suchej vozovke som nedal ani jeden dobrý čas lebo ku koncu boli žlté vlajky ale pocitovo sa auto správa veľmi dobre a aj nové turbo lepšie ako v Paul Ricard.

Dúfam že v druhom tréningu ktorý začína o 14:45 bude sucho."

Livetiming: http://mstworld.com/timing/livetiming.htm?series=etcc

Bookmakers bonuses with gbetting.co.uk website.