• page-cover-seat
Maťo Homola a Sébastien Loeb pozývajú na Slovakia Ring

Maťo Homola a Sébastien Loeb pozývajú na Slovakia Ring

Pred víkendovým podujatím Majstrovstiev sveta cestovných automobilov FIA WTCC 2014 na okruhu Slovakia Ring sa v bratislavskom hoteli Kempinski na nábreží Dunaja konala tlačová konferencia. Hlavným lákadlom víkendu z diváckeho hľadiska bude určite deväťnásobný svetový šampión v rely Sébastien Loeb, ktorý spolu s Maťom Homolom ako favoritom na víťazstvo v Majstrovstvách Európy v pretekoch cestovných automobilov FIA ETCC pozvali všetkých fanúšikov na okruh Slovakia Ring pri Orechovej Potôni.

mato-homola-tlacovka-kempinski-5

Za veľkého záujmu médií boli prítomní aj jazdci továrenského tímu Honda Garbielle Tarquini a Tiago Monteiro, či srbský nováčik Dušan Borković. Tím Homola Motorsport pristavil na nábrežie Dunaja aj svoje BMW 320TC WTCC, s ktorým Maťo Homola bude chcieť obhájiť vlaňajšie víťazstvo na domácej trati. Po náročnej oprave následkov nehody v Le Castellet v 1. kole FIA ETCC je teda Maťo pripravený zabojovať o dobrý výsledok.

mato-homola-tlacovka-kempinski-3

Prvé testovanie FIA ETCC je na pláne už v piatok, v sobotu sa okrem tréningu pôjde aj kvalifikácia. Dvoje pretekov FIA ETCC sú v programe nedeľňajšieho predpoludnia.

mato-homola-tlacovka-kempinski-6

Časový harmonogram:
Piatok

  • Tréning 1 10:20 – 11:20
  • Tréning 2 14:45 – 15:45

Sobota

  • Voľný tréning 09:40 – 10:10
  • Kvalifikácia 15:15 – 15:45

Nedeľa

  1. Warm-up 09:00 – 09:15
  2. 1. Preteky (9 kôl) 09:55
  3. 2. Preteky (9 kôl) 10:55

Tím Homola Motorsport a Maťo Homola sa tešia na všetkých fanúšikov na tribúnach Slovakia Ringu!

Homola Motorsport

Foto: Michal Petreje

Bookmakers bonuses with gbetting.co.uk website.